DMG48270C043 - модуль HMI з 4,3" TFT LCD дисплеєм і сенсорна панель + аксесуари 513212
  • Під замовлення
  • Код: 513212
clockВідправка з 27 травня 2026
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
Модуль HMI (Human-Machine Interface) з кольоровим РК-дисплеєм 4,3" TFT з роздільною здатністю 480x272 пікселів. Він оснащений ємнісною сенсорною панеллю, яка забезпечує взаємодію користувача з системою. Панель має вбудований T5L0, що працює на комерційній системі DGUS II, слот для карт пам'яті microSD, зумер і Flash-пам'ять. Модуль зв'язується із зовнішнім контролером за допомогою інтерфейсу UART. Живиться від 5 В і може споживати струм до 210 мА. Він буде ідеально працювати в усіх проектах, де користувачеві потрібна панель, наприклад, на виробничих лініях.
Властивості
  • TFT LCD дисплей
  • Розмір екрану: 4.3"
  • Роздільна здатність: 480x272 px
  • Кольори: RGB
  • Тип сенсорної панелі: ємнісний
  • Зв'язок: UART TTL
  • Вбудована флеш-пам'ять 8 Мб
  • Регулювання яскравості
  • слот для карти microSD
  • звуковий сигнал
  • 10-контактний роз’єм інтерфейсу користувача FCC 1,0 мм
  • Живлення: 5В
  • Споживаний струм: 210 мА
  • Розміри: 106,5 х 68,3 мм