
Підвісний тримач для комп'ютера

Характеристики продукту
- Економія місця
- Естетично охайне та охайне робоче місце
- Просте встановлення

Опис
CPU-D250BLACK – універсальний тримач для комп'ютера.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Ручка
- Монтажний матеріал
- інструкції з складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,63 |
| Довжина виробу | 18 см |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Розміри | (Д х Ш) 18 см х 19 см |
| Спосіб встановлення | під столом |
| Тип продукту | тримач ПК |
| Ширина вироби | 19 см |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴




