
Підвісний тримач для комп'ютера

Характеристики продукту
- Економія місця
- Естетично охайне та охайне робоче місце
- Просте встановлення

Опис
CPU-D100BLACK – універсальний тримач для ПК.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монтажний матеріал
- інструкції з складання
- Ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2.85 |
| Довжина виробу | 37 см |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Позначення типу продукту | Зузехер ПК |
| Розміри | (Д x Ш) 37 см x 23 см |
| Спосіб встановлення | під столом |
| Тип продукту | тримач ПК |
| Ширина вироби | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴




