
Опис
Захистіть свій ноутбук в офісі та місцях з високою прохідністю, закріпивши його на надійній поверхні за допомогою головного тросового замка HP (10 мм), розробленого спеціально для надтонких ноутбуків.
Кабель навколо та завершено
Оберніть 6-метровий вініловий оцинкований сталевий трос навколо будь-якого закріпленого об'єкта та закріпіть його на своєму ноутбуці. Чудово підходить для ІТ-менеджерів: просто вставте головний ключ у замок і поверніть його на 90 градусів за годинниковою стрілкою.
Багато свободи
Завдяки поворотному на 360 градусів кінця кабелю, ви можете розташувати його в потрібному положенні перед фіксацією.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Кабель навколо та завершено
Оберніть 6-метровий вініловий оцинкований сталевий трос навколо будь-якого закріпленого об'єкта та закріпіть його на своєму ноутбуці. Чудово підходить для ІТ-менеджерів: просто вставте головний ключ у замок і поверніть його на 90 градусів за годинниковою стрілкою.
Багато свободи
Завдяки поворотному на 360 градусів кінця кабелю, ви можете розташувати його в потрібному положенні перед фіксацією.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,12 кг |
| Довжина виробу | 183 см |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Діаметр виробу | 4,5 мм |
| Колір | Чорний |
| Розміри | (Ø x Д) 4,5 мм x 183 см |
| Тип продукту | Блокування ноутбука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



