
Комбінований замок для ноутбука Kensington Slim NanoSaver®

Характеристики продукту
- Завдяки тонкій нано-фіксуючій головці ваш пристрій не виступає з поверхні, тому він лежить рівно та стабільно.
- Міцна дротова головка замка пройшла перевірку та випробування відповідно до провідних галузевих стандартів щодо крутного моменту та зусилля натягу, стійкості до сторонніх предметів, терміну служби, корозії та інших умов навколишнього середовища. Стійкий до порізів трос з вуглецевої сталі кріпиться до столів, робочих поверхонь та інших точок кріплення.
- Бічний «гачок» унікальної системи блокування захоплює внутрішню частину нано-слота безпеки та забезпечує міцне з’єднання між рамою пристрою та замком, забезпечуючи хороший захист від крадіжки.
- Фіксатор кабелю, який можна обертати однією рукою, забезпечує легке та гнучке підключення та рух.
- Серійно запрограмований 4-значний цифровий код з 10 000 можливих комбінацій. Серійний номер вигравірувано на головці замка для легкої ідентифікації. Безкоштовна реєстрація коду за допомогою Register & Retrieve™ дозволяє швидко та легко скинути числовий код.
- Фіксатор кабелю, який можна обертати однією рукою, забезпечує легке та гнучке підключення та рух.

Опис
Сучасні тонкі ноутбуки з нанороз'ємом безпеки Nano Security Slot можуть використовувати стандартний тросовий замок, але сам ноутбук настільки тонкий, що не буде лежати рівно, коли замок встановлено, оскільки він товщий за сам ноутбук, що дозволяє йому блокуватися від поверхні, на якій він лежить. Кодовий замок Slim NanoSaver® для ноутбука — це найнадійніше рішення для безпеки без ключа, яке дозволяє надтонким ноутбукам «2 в 1» з нанороз'ємами безпеки надійно лежати на поверхні.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 200 г |
| Довжина виробу | 1800 мм |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Колір | чорний срібний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1800 x 31,6 x 11 мм |
| Тип закриття | Кодовий замок |
| Тип продукту | Блокування ноутбука |
| Ширина вироби | 31,6 мм |
| висота продукту | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴







