
Етикетки для принтерів етикеток DYMO S0947420, 102 x 59 мм, Транспортні етикетки, Етикетки з табличок з описом, білі 513146
5 000 ₴
- В наявності
- Код: 513146
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- Паперова етикетка 102x59 мм
- білий, міцний
- Етикетки на рулоні
- підходить тільки для LW 4XL

Опис
Етикетки DYMO LabelWriter використовують технологію прямого термодруку, тому вам не потрібно купувати дорогі та незручні картриджі з чорнилом чи тонером. Оскільки вони постачаються в рулонах, ви можете друкувати одну етикетку або сотні — без клопоту з аркушами етикеток чи макетом, що значно економить час.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 2 рулони по 575 етикеток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 59 мм |
| Вміст | 1150 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Транспортні етикетки |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 102 х 59 мм |
| ширина етикетки | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴










