
Етикетки для принтерів етикеток Avery-Zweckform A1933088, 102 x 59 мм, універсальні етикетки, білі 513145
5 210 ₴
- В наявності
- Код: 513145
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- Сумісний з Dymo LabelWriter* (300, 310, 315, 320, 330, 330 Turbo, 400, 400 Turbo, 400 Twin Turbo, 400 Duo, 450, 450 Turbo, 450 Twin Turbo, 450 Duo, 4XL, бездротовий)
- 59 x 102 мм, 300 етикеток/рулон, сумісні з Dymo* 1933088, просте нанесення за допомогою програмного забезпечення Dymo*
- Постійно міцна адгезія до широкого спектру поверхонь, стійкість до подряпин та розривів
- Водонепроникний, брудостійкий, маслостійкий та термостійкий (від -20°C до +60°C)

Опис
Білі, міцні етикетки Avery Zweckform A1933088 на рулоні формату 59 x 102 мм сумісні з Dymo Labelwriter* (серії 300, 400, 450, 4XL, бездротові). Створюйте та друкуйте одну або кілька етикеток швидко та легко самостійно за допомогою програмного забезпечення Dymo*. Етикетки відповідають формату Dymo* 1933088. Фольговані етикетки водонепроникні, стійкі до подряпин, розривів, бруду, олії, температуростійкі (від -20°C до +60°C) та мийних засобів. Вони ідеально підходять для вимогливих застосувань вдома та в саду, гаражі, майстерні, кімнаті відпочинку тощо. Одна упаковка містить 300 етикеток на рулон. *DYMO та DYMO LABELWRITER є зареєстрованими торговими марками Newell Rubbermaid Europe LLC. Avery Zweckform не пов'язана з Newell Rubbermaid.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 300 етикеток / 1 рулон
Коментарі
*DYMO та DYMO LABELWRITER є зареєстрованими торговими марками Newell Rubbermaid Europe LLC. Avery Zweckform не пов’язана з Newell Rubbermaid.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 59 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Універсальний |
| Підходить | Dymo LabelWriter * Серія 300, 400, 450, 4XL, бездротовий |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Рукописний опис | Да |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Універсальний |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 102 х 59 мм |
| ширина етикетки | 102 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 210 ₴












