
Етикетки для принтерів етикеток Avery-Zweckform A1933086, 159 x 104 мм, універсальні етикетки, білі 513142
5 810 ₴
- В наявності
- Код: 513142
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- Сумісний з Dymo LabelWriter* 4XL
- 104 x 159 мм, 200 етикеток/рулон, сумісні з Dymo* 1933086, просте нанесення за допомогою програмного забезпечення Dymo*
- Постійно міцна адгезія до широкого спектру поверхонь, стійкість до подряпин та розривів
- Водонепроникний, брудостійкий, маслостійкий та термостійкий (від -20°C до +60°C)

Опис
Білі, міцні етикетки Avery Zweckform A1933086 розміром 104 x 159 мм на рулоні сумісні з Dymo Labelwriter* 4XL. Швидко та легко створюйте та друкуйте одну або кілька етикеток самостійно за допомогою програмного забезпечення Dymo*. Етикетки відповідають формату Dymo* 1933086. Фольговані етикетки водонепроникні, стійкі до подряпин, розривів, бруду, олії, температуростійкі (від -20°C до +60°C) та мийних засобів. Вони ідеально підходять для вимогливого використання вдома та в саду, гаражі, майстерні, кімнаті відпочинку тощо. Одна упаковка містить 200 етикеток на рулоні. *DYMO та DYMO LABELWRITER є зареєстрованими торговими марками Newell Rubbermaid Europe LLC. Avery Zweckform не пов'язана з Newell Rubbermaid.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 200 етикеток / 1 рулон
Коментарі
*DYMO та DYMO LABELWRITER є зареєстрованими торговими марками Newell Rubbermaid Europe LLC. Avery Zweckform не пов’язана з Newell Rubbermaid.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 104 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Універсальний |
| Підходить | Dymo LabelWriter * 4XL |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Рукописний опис | Да |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Універсальний |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 159 х 104 мм |
| ширина етикетки | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 810 ₴












