
Універсальна етикетка Avery-Zweckform 3459 105 x 480 мм, жовтий папір, 400 шт. Міцний струменевий принтер, лазерний принтер, кольо
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 513139
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для організацій Avery Zweckform 105 x 148 мм, струменевий друк, кольоровий лазерний друк, чорно-білий лазерний друк, копіювальний апарат, жовтий

Характеристики продукту
- Жовтий колір, ідеально підходить для кольорового кодування товарів на складі
- Безпечне, міцне зчеплення з багатьма поверхнями
- Принтер працює без застрягань та залишків клею
- Чіткий друк без розмазування
- Швидке та просте маркування за допомогою безкоштовних онлайн-шаблонів

Опис
Кольорові етикетки справді універсальні! Чи то в офісі, на складі, чи вдома, ви можете створити чітку та добре організовану структуру за допомогою кольору! Червоні етикетки формату 105x148 мм, наприклад, ідеально підходять для кольорового кодування товарів на вашому складі. Наприклад, використовуйте різні кольори на складі для різних груп товарів або термінів придатності, і ви та ваші колеги зможете швидко та легко знайти потрібні товари з першого погляду.
Наші кольорові етикетки вражають надзвичайно чітким друком без розмазування, що забезпечує справді професійний вигляд. Вони надійно кріпляться до широкого спектру поверхонь і захищають ваш принтер, гарантуючи роботу без застрягання та відсутність залишків клею. Звичайно, ми гарантуємо нашу постійно високу якість завдяки регулярним випробуванням у наших тестових лабораторіях.
Ідеальна етикетка для папки всього за кілька кроків:
Як додаткову послугу, ми пропонуємо наш безкоштовний онлайн-дизайнер Avery® Design & Print для всіх етикеток з нашого асортименту. Особливість: ми пропонуємо ексклюзивний вибір попередньо розроблених, сучасних шаблонів, які регулярно оновлюються актуальними та інноваційними дизайнами. Звичайно, ви також можете просто додати власний текст або дизайн до порожнього шаблону. Просто введіть номер товару, відредагуйте, роздрукуйте, і все готово!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Наші кольорові етикетки вражають надзвичайно чітким друком без розмазування, що забезпечує справді професійний вигляд. Вони надійно кріпляться до широкого спектру поверхонь і захищають ваш принтер, гарантуючи роботу без застрягання та відсутність залишків клею. Звичайно, ми гарантуємо нашу постійно високу якість завдяки регулярним випробуванням у наших тестових лабораторіях.
Ідеальна етикетка для папки всього за кілька кроків:
Як додаткову послугу, ми пропонуємо наш безкоштовний онлайн-дизайнер Avery® Design & Print для всіх етикеток з нашого асортименту. Особливість: ми пропонуємо ексклюзивний вибір попередньо розроблених, сучасних шаблонів, які регулярно оновлюються актуальними та інноваційними дизайнами. Звичайно, ви також можете просто додати власний текст або дизайн до порожнього шаблону. Просто введіть номер товару, відредагуйте, роздрукуйте, і все готово!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 480 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 400 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 100 аркушів |
| Колір | Жовтий |
| Нанесення етикетки | ОрганізаціяУніверсальний ВиділенняМаркуванняМаркування Будова Організація |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер Лізерний принтер Квітковий лазерний принтер Копірувальний апарат Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Специфікація | ідентифікація колірної палітри |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 105 х 480 мм |
| ширина етикетки | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴








