
Універсальна етикетка Avery-Zweckform L4736REV-100 45,7 x 21,2 мм Білий папір 4800 шт. Знімний струменевий принтер, лазерний принт
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 513136
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Універсальні етикетки Avery Zweckform L4736REV-100, знімні, A4, 45,7 x 21,2 мм, 100 аркушів/4800 етикеток, білі

Характеристики продукту
- Білі паперові етикетки з надійним клеєм. Знімні.
- Чітке зображення друку без розмазування завдяки найкращому закріпленню тонера та чорнила
- Екологічно чистий: папір, сертифікований FSC®, виготовлений з лісів сталого управління
- Ідеально підходить для тимчасових або змінних етикеток
- Підходить для всіх популярних лазерних та струменевих принтерів. TÜV SÜD підтверджує безпроблемний друк за допомогою лазера.
- Просто швидко надрукуйте етикетки за допомогою безкоштовних онлайн-шаблонів
- Надійна якість від кліматично нейтрального лідера ринку Avery Zweckform

Опис
Білі знімні універсальні етикетки L4736REV-100 форматом 45,7 x 21,2 мм від AVERY ZWECKFORM підходять, наприклад, для маркування спецій (4800 етикеток/упаковка). Етикетки надійно кріпляться до різних поверхонь і їх можна знімати, не залишаючи слідів клею. Ви можете покластися на друк без застрягання та накопичення клею. Робота принтера для лазерних принтерів перевірена та підтверджена TÜV SÜD. Універсальні етикетки для будь-яких потреб з надзвичайно чітким друком без розмазування – завдяки найкращому закріпленню тонера. Створюйте та друкуйте знімні наклейки швидко та легко – за допомогою безкоштовних шаблонів етикеток та програмного забезпечення Avery Zweckform або бази даних, інтегрованої з Microsoft®. Office Suite – Шаблони. Крім того, ви можете завантажити точно відповідні шаблони порожніх етикеток для Microsoft® Word від Avery Zweckform. Підходять для всіх поширених лазерних та струменевих принтерів. Кліматично нейтральна компанія Avery Zweckform з 2014 року використовує лише екологічно чисту електроенергію/газ. Дослідження, розробки, виробництво, логістика та адміністрування в штаб-квартирі компанії в Оберлайндерні, Баварія, гарантують найвищі стандарти якості, високі екологічні стандарти та короткі маршрути доставки. Зовнішній матеріал цих етикеток, відбілених без хлору, виготовлений зі 100% паперу, сертифікованого FSC®, що постачається з лісів сталого управління.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 21,2 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 4800 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 100 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Універсальний |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер Лізерний принтер Квітковий лазерний принтер Копірувальний апарат Квітовий копіювальний апарат Принтер для етикеток |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 45,7 х 21,2 мм |
| ширина етикетки | 45,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴







![STWORZONE W NIEMCZECH. Produkt opracowany i wyprodukowany w Niemczech z surowców z Europy. [Stylizowana mapa Europy po prawej stronie]](https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/pl/000883292PS01/image.jpg?x=100&y=100)





