
Універсальна етикетка Avery-Zweckform 3451 70 x 37 мм, жовтий папір, 2400 шт., міцний струменевий принтер, лазерний принтер, кольо
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 513135
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Кольорові етикетки Avery Zweckform 3451, A4, 70 x 37 мм, 100 аркушів/2400 етикеток, жовті

Характеристики продукту
- Жовті паперові етикетки з надійною клейкою міцністю
- Чітке зображення без розмазування завдяки найкращому закріпленню тонера та чорнил
- Екологічно чистий: папір із екологічно чистих лісів, сертифікований FSC®
- Ідеально підходить для тематичного кольорового кодування
- Підходить для всіх популярних лазерних та струменевих принтерів – гарантовано без застрягань
- Швидко та легко маркуйте за допомогою безкоштовних онлайн-шаблонів
- Надійна якість від лідера кліматично нейтрального ринку, Avery Zweckform

Опис
Жовті етикетки 3451 з перманентним самоклеючим покриттям формату 70 x 37 мм від AVERY ZWECKFORM ідеально підходять, наприклад, для тематичного кольорового кодування документів. 2400 етикеток на 100 аркушах. Ви можете бути впевнені, що ваш принтер працюватиме повністю без застрягання та накопичення клею. Створюйте та друкуйте свої наклейки швидко та легко – за допомогою безкоштовних шаблонів етикеток Avery Zweckform, доступних в онлайн-конструкторі Design & Print, або базових шаблонів, інтегрованих в Microsoft® Office. Кольорові етикетки підходять для всіх поширених лазерних та струменевих принтерів. Кліматично нейтральна компанія Avery Zweckform використовує лише зелену електроенергію/газ з 2014 року. Дослідження, розробки, виробництво, логістика та адміністрування в штаб-квартирі компанії в Оберлайндерні, Баварія, гарантують найвищі стандарти якості, високі екологічні стандарти та короткі маршрути доставки. Лицьова сторона цих етикеток, відбілена без хлору, виготовлена зі 100% паперу, сертифікованого FSC®, що постачається з лісів, що керуються принципами сталого розвитку.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 37 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 2400 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 100 аркушів |
| Для друку | Да |
| Колір | Жовтий |
| Нанесення етикетки | ОрганізаціяУніверсальний ВиділенняМаркуванняМаркування Будова Організація |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер Лізерний принтер Світло- лазерний принтер Копірувальний апарат |
| Специфікація | Усі типи колірного кодування |
| Тип етикетки | Універсальний |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Розмір етикетки | 70 х 37 мм |
| ширина етикетки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴








