
Етикетки безпеки Avery-Zweckform L6114-20 63,5 x 29,6 мм, поліестерова плівка білого кольору, 480 шт., міцний лазерний принтер, ко
5 410 ₴
- В наявності
- Код: 513123
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки безпеки Avery Zweckform L6114-20, 63,5 x 29,6 мм, 20 аркушів/540 етикеток, білі

Характеристики продукту
- Білі фольговані етикетки запобігають підробкам та забезпечують міцну адгезію. Після зняття вони залишають яскравий візерунок.
- Стійкий до олії, бруду та температури, а також води та розривів
- Екологічно чистий: кліматично нейтральний продукт без ПВХ
- Ідеально підходить для герметизації обладнання або як пломба для технічного обслуговування, маркування інвентарю, майна та безпеки.
- Підходить для всіх популярних лазерних принтерів – гарантія від застрягання
- Просто швидко надрукуйте етикетки за допомогою безкоштовних онлайн-шаблонів
- Надійна якість від кліматично нейтрального лідера ринку Avery Zweckform

Опис
Білі етикетки безпеки для лазерного друку AVERY ZWECKFORM L6114-20 форматом 63,5 x 29,6 мм ідеально підходять для захисту майна. 540 плівкових наклейок на 20 аркушах. Після зняття етикетки безпеки залишають яскравий шаховий візерунок, завдяки чому будь-які спроби втручання одразу видно. Тому ці етикетки ідеально підходять для пломбування пристроїв або як пломби для обслуговування. Ці етикетки безпеки особливо міцні: стійкі до води, розривів, олії, бруду та температур (від -40° до + 80°C). Швидко та легко створюйте та друкуйте етикетки безпеки – використовуючи безкоштовні шаблони та програмне забезпечення етикеток Avery Zweckform або базові шаблони, інтегровані в Microsoft® Office. Підходять для всіх поширених лазерних принтерів. Кліматично нейтральна компанія Avery Zweckform використовує лише зелену електроенергію/газ з 2014 року. Дослідження, розробки, виробництво, логістика та адміністрування в штаб-квартирі компанії в Оберлайндерні, Баварія, гарантують найвищі стандарти якості, високі стандарти захисту навколишнього середовища та короткі маршрути доставки. Етикетки, виготовлені з плівки без ПВХ, виробляються кліматично нейтральним способом та мають компенсовані викиди парникових газів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 29,6 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 480 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 20 аркушів |
| Для друку | Да |
| Колір | Білий |
| Нанесення етикетки | Маркування Оцінювання Організованацитетація УніверсальнийБезпека |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер, копіювальний апарат, принтер етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліефірна фольга |
| Тип продукту | Етикетки безпеки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 63,5 х 29,6 мм |
| ширина етикетки | 63,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 410 ₴













