
Фольговані етикетки Avery-Zweckform L7914-40 99,1 x 67,7 мм Поліетиленова плівка Біла 320 шт. Міцний кольоровий лазерний принтер,
4 000 ₴
- В наявності
- Код: 513122
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Високостійкі плівкові етикетки Avery Zweckform L7914-40, 99,1 x 67,7 мм, 40 аркушів/320 етикеток, білі

Характеристики продукту
- Надзвичайно стійкі фольговані етикетки для найвищих навантажень
- Надзвичайно висока адгезія навіть на складних поверхнях, еластична поліетиленова плівка
- Стійкий до олії, бруду та температур (від -40°C до +150°C), придатний для прання
- Етикетки стійкі до морської води, ультрафіолетового випромінювання, старіння та погодних умов
- Фольговані наклейки стійкі до багатьох розчинників та мийних засобів.

Опис
Білі, надзвичайно стійкі плівкові етикетки AVERY ZWECKFORM L7914-40 форматом 99,1 x 67 мм характеризуються високою міцністю та максимальною вантажопідйомністю для використання як у приміщенні, так і на вулиці. 320 матових плівкових етикеток виготовлені з еластичного поліетилену на 40 аркушах. Їх міцна, безперервна адгезія, навіть на складних поверхнях, робить їх особливо придатними для маркування виробництва та складів, маркування контейнерів або вивісок. Плівкові етикетки, стійкі до морської води, надзвичайно міцні, стійкі до атмосферних впливів, олії, бруду, ультрафіолетового випромінювання та температур (від -40° до +150°C). Крім того, етикетки можна мити та вони стійкі до різних розчинників та мийних засобів. Створюйте та друкуйте наклейки легко за допомогою безкоштовних шаблонів етикеток та програмних рішень Avery Zweckform на сайті www.avery-zweckform.eu/print або за допомогою базових шаблонів, інтегрованих у Microsoft® Office. Підходять для всіх популярних лазерних принтерів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 67,7 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 320 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 40 аркушів |
| Для друку | Да |
| Нанесення етикетки | Універсальний |
| Підходить для (техніка друку) | Кольоровий лазерний принтер Лізерний принтер Світло-світильний принтер Розпірувальний апарат Принтер для етикеток |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Поліетиленова фольга |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 99,1 х 67,7 мм |
| ширина етикетки | 99,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴















