
Етикетки з фольги Herma 9543 210 x 297 мм Поліетиленова фольга білого кольору 40 шт. Дуже потужний лазерний принтер, кольоровий ла
4 600 ₴
- В наявності
- Код: 513120
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Всепогодні фольговані етикетки для зовнішнього використання A4, 210 x 297 мм, білі, дуже міцні, гнучкі
Характеристики продукту
- Абсолютно надійне склеювання в екстремальних умовах, стійке до температур від -40 до +150°C.
- Ідеально підходить для етикеток, що піддаються особливим вимогам, стійкі до старіння та морської води
- Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, найкращий друк у чорно-білому та кольоровому режимах - не підходить для струменевих принтерів
Опис
Стійкі до атмосферних впливів етикетки з матової білої поліетиленової плівки, самоклеючі. Ідеально підходять для зовнішнього застосування та важкого маркування: етикетки на майні, наклейки на вітрини магазинів, інформаційні та попереджувальні знаки, маркування складів та виробничих приміщень. Надзвичайно міцна адгезія, навіть на складних поверхнях. Стійкі до атмосферних впливів, еластичні, стійкі до старіння, олії та бруду, миються, стійкі до температур від -40 до +150°C та морської води. Для лазерних принтерів, копіювальних апаратів, кольорових лазерних принтерів та кольорових копіювальних апаратів. Безкоштовні програмні рішення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 297 мм |
| Властивості клею | Дуже сильний |
| Вміст | 40 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 40 аркушів |
| Для друку | Да |
| Колір | Білий |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер Квітковий лазерний принтерoryвальний апарат Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Тип | Плівка |
| Тип етикетки | Поліетиленова фольга |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 210 х 297 мм |
| ширина етикетки | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴










