
Універсальна етикетка Avery-Zweckform 3450 70 x 37 мм, зелений папір, 2400 шт., міцний струменевий принтер, лазерний принтер, коль
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 513112
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для організацій Avery Zweckform 70 x 37 мм, струменевий друк, кольоровий лазерний друк, чорно-білий лазерний друк, копіювальний апарат, зелений

Характеристики продукту
- Зелений колір, ідеально підходить для тематичного кольорового кодування
- Безпечне, міцне зчеплення з багатьма поверхнями
- Принтер працює без застрягань та залишків клею
- Чіткий друк без розмазування
- Швидке та просте маркування за допомогою безкоштовних онлайн-шаблонів

Опис
Колір в офісі не тільки приємніший, але й допомагає краще та чіткіше структурувати вашу роботу! Наприклад, використання одного й того ж кольору для повторюваних тем зробить ваш звіт набагато чіткішим та легшим для навігації. Або ж ви можете вибрати, наприклад, різний колір для кожного року. Червоні етикетки форматом 70x37 мм ідеально підходять для маркування документів, папок та планшетів.
Наші кольорові етикетки вражають надзвичайно чітким друком без розмазування, що забезпечує справді професійний вигляд. Вони надійно кріпляться до широкого спектру поверхонь і захищають ваш принтер, гарантуючи роботу без застрягання та відсутність залишків клею. Звичайно, ми гарантуємо нашу постійно високу якість завдяки регулярним випробуванням у наших тестових лабораторіях.
Ідеальна етикетка для папки всього за кілька кроків:
Як додаткову послугу, ми пропонуємо наш безкоштовний онлайн-дизайнер Avery® Design & Print для всіх етикеток з нашого асортименту. Особливість: ми пропонуємо ексклюзивний вибір попередньо розроблених, сучасних шаблонів, які регулярно оновлюються актуальними та інноваційними дизайнами. Звичайно, ви також можете просто додати власний текст або дизайн до порожнього шаблону. Просто введіть номер товару, відредагуйте, роздрукуйте, і все готово!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Наші кольорові етикетки вражають надзвичайно чітким друком без розмазування, що забезпечує справді професійний вигляд. Вони надійно кріпляться до широкого спектру поверхонь і захищають ваш принтер, гарантуючи роботу без застрягання та відсутність залишків клею. Звичайно, ми гарантуємо нашу постійно високу якість завдяки регулярним випробуванням у наших тестових лабораторіях.
Ідеальна етикетка для папки всього за кілька кроків:
Як додаткову послугу, ми пропонуємо наш безкоштовний онлайн-дизайнер Avery® Design & Print для всіх етикеток з нашого асортименту. Особливість: ми пропонуємо ексклюзивний вибір попередньо розроблених, сучасних шаблонів, які регулярно оновлюються актуальними та інноваційними дизайнами. Звичайно, ви також можете просто додати власний текст або дизайн до порожнього шаблону. Просто введіть номер товару, відредагуйте, роздрукуйте, і все готово!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 37 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 2400 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 100 аркушів |
| Для друку | Да |
| Колір | Зелений |
| Нанесення етикетки | ОрганізаціяУніверсальний ВиділенняМаркуванняМаркування Будова Організація |
| Підходить для (техніка друку) | Струминний принтер Лізерний принтер Світло- лазерний принтер Копірувальний апарат |
| Специфікація | Усі типи колірного кодування |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 70 х 37 мм |
| ширина етикетки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴








