
Фольговані етикетки Herma 9539 99,1 x 139 мм, матова фольга білого кольору, 160 шт. Дуже потужний лазерний принтер, кольоровий лаз
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 513108
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетка Herma Outdoor 9539 99,1x139 мм біла 160 шт./уп.

Характеристики продукту
- Абсолютно надійне склеювання в екстремальних умовах, стійке до температур від -40 до +150°C.
- Ідеально підходить для етикеток, що піддаються особливим вимогам, стійкі до старіння та морської води
- Підходить для лазерних принтерів та копіювальних апаратів, найкращий друк у чорно-білому та кольоровому режимах - не підходить для струменевих принтерів
- Розміри 99,1 x 139 мм (Ш x В)
- Аркуш А4
- Товщина фольги 178 мкм
- стійкий до погодних умов
- Робоча температура: -40 - +150 °C
- З навколишнім краєм
- Лазерний принтер, кольоровий лазерний принтер, копіювальний апарат, кольоровий принтер
- Матеріал: Поліетиленова фольга
- Колір: білий
- Матовий
- 160 етикеток/упаковка
Опис
Всепогодні етикетки з матової білої поліетиленової плівки, самоклеючі. Ідеально підходять для зовнішнього використання та високопродуктивного маркування: етикетки для власності, наклейки для вивісок, інформаційні та попереджувальні етикетки, етикетки для підшипників та виробничі. Дуже міцна адгезія, навіть на критичних поверхнях. Стійкі до всепогодних умов, старіння, олії та бруду, миються, витримують температури від -40 до +150°C та морську воду. Для лазерних принтерів, копіювальних апаратів та кольорових копіювальних апаратів. Безкоштовне програмне забезпечення: www.herma.de/software.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 139 мм |
| Властивості клею | Дуже сильний |
| Вміст | 160 шт. |
| Вміст пачки (листи) | 40 аркушів |
| Для друку | Да |
| Підходить для (техніка друку) | Лазерний принтер Квітковий лазерний принтерoryвальний апарат Принтер із функцією кольорового копіювання |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Універсальний, Міцний, Зовнішній |
| Тип продукту | Фольговані етикетки |
| Формат | ДИН А4 |
| Этикетка | ПрямокутнийС заокругленими кутами |
| Розмір етикетки | 99,1 х 139 мм |
| ширина етикетки | 99,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴







