
Світлова стрічка монітора - чорна

Характеристики продукту
- світлова панель монітора; світло;

Опис
Більше жодних темних кутів! Світлова панель Shyne – ідеальне рішення для оптимального освітлення робочого місця. Чи то монітор, чи ноутбук, ця компактна лампа підійде будь-де та побалує ваші очі світлом без мерехтіння та відблисків, яке також зменшує шкідливе синє світло. Зручнішого і бути не може!
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 357 г |
| Довжина виробу | 421 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Чорний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 421 x 28 x 70 мм |
| Тип продукту | світлодіодна стрічка |
| Ширина вироби | 28 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴











