
Подушка для сидіння Leitz Ergo Cozy

Характеристики продукту
- Сучасна та ергономічна подушка сидіння забезпечує максимальний комфорт на робочому місці на будь-якому стільці.
- Сприяє здоровій поставі, покращує кровообіг та знімає навантаження на хребет, мінімізуючи контакт куприка зі стільцем
- Допомагає зменшити дискомфорт, втому, скутість та проблеми зі здоров'ям, такі як ішіас, які можуть виникнути внаслідок тривалого сидіння
- Ідеально підходить для використання вдома, в офісі або в автомобілі — гнучке та мобільне рішення
- Чохол подушки сидіння можна зняти та випрати вручну
- Упаковка без пластику
- Серія Leitz Ergo Cozy поєднує стиль та преміальну якість для створення здорового та активного робочого середовища.

Опис
Ергономічна подушка для сидіння Leitz Ergo Cozy – ідеальна подушка для створення комфортного та активного робочого простору з будь-яким кріслом. Вона розроблена для сприяння здоровій поставі, покращення кровообігу та зняття тиску на хребет. Це значно зменшує дискомфорт, втому та скутість, які можуть виникнути внаслідок тривалого сидіння або проблем зі здоров'ям, таких як ішіас. Ідеально підходить для використання вдома, в офісі або навіть в автомобілі для максимального комфорту. Завдяки мінімалістичному дизайну та матовим кольорам ця стильна ортопедична подушка для сидіння сприяє здоров'ю та самопочуттю, без зусиль створюючи ідеальне активне робоче місце. Поєднуйте її з іншими продуктами Leitz Ergo для створення привабливого та гнучкого робочого простору, який дозволить вам рухатися протягом дня.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 455 мм |
| Позначення типу продукту | Ерго Затишно |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | подушка сидіння |
| Тип рекламної продукції | Ерго затишно |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 355 мм |
| висота продукту | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴







