Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 350 г |
| Глибина продукту | 49 мм |
| Дані про вагу | без батарейок |
| Джерело живлення | 6 батарейок типу ААА (купуються окремо) Додатковий блок живлення |
| Колір | Чорний матовий |
| Кількість кадрів | 4 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 8 |
| Кількість шрифтів | 6 |
| Місце призначення | для портативного використання для стаціонарного використання |
| Розміри | (Ш x В x Г) 203 x 118 x 49 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Англійська, QWERTY |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| висота продукту | 118 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴











