P-touch D210

Характеристики продукту
- Для стрічок TZe шириною 3,5 - 12 мм
- Максимальна швидкість друку 20 мм/с
- 14 шрифтів
- 825 символів, 617 символів, 97 рамок, 9 стилів шрифту, 3 розміри шрифту
- Висота друку до 9 мм
- Фіксовані та редагувані шаблони
- Пам'ять фраз на 2400 символів
- Включає 1 касету з стрічкою

Опис
P-touch D210 — це компактний настільний пристрій для маркування, виконаний у елегантному чорному кольорі, який також можна використовувати в дорозі. P-touch D210 дозволяє легко створювати порядок та чіткість. Окрім різних стилів шрифтів, рамок та символів, він пропонує різноманітні фіксовані або редагувані макети, що надає користувачеві більше можливостей.
Характеристика
- Друкує до 2 рядків залежно від ширини стрічки
- Можливість програмування багаторазового друку до 9 разів
- Ручне обрізання
- Попередній перегляд друку (довжина тексту та етикетки)
- Автоматичне відключення живлення
Комплект поставки
- P-touch D210
- Ламінована друкарська стрічка TZ (12 мм, біла, чорний друк, 4 м)
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 490 г |
| Глибина продукту | 149 мм |
| Джерело живлення | 6 батарейок типу ААА, замовляйте окремо. Додатково через блок живлення. |
| Кількість кадрів | 97 |
| Кількість рядків друку | 2 |
| Кількість стилів шрифту | 8 |
| Кількість шрифтів | 3 |
| Місце призначення | для портативного використання для стаціонарного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ТЗЕ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 157 x 68 x 149 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| висота продукту | 68 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴





