
Етикетувальник для домашнього офісу з USB-портом

Характеристики продукту
- Створюйте етикетки безпосередньо з клавіатури або за допомогою програми P-touch Editor на вашому комп’ютері
- Великий графічний дисплей з попереднім переглядом друку
- Клавіатура QWERTZ для швидкого введення тексту
- Включає USB-інтерфейс
- Друк етикеток шириною до 18 мм
- У комплекті касета з плівкою та USB-кабель

Опис
Організуйте своє робоче місце за допомогою принтера етикеток Brother. PT-D410 — це компактна, зручна модель, що підходить як для офісу, так і для дому. Вона ідеально підходить для маркування файлів, полиць, шаф, кабелів, коробок для зберігання тощо. Це забезпечує організоване та зручне робоче середовище. Не поспішайте та маркуйте свій домашній офіс. Вища продуктивність та менше часу на пошук інформації гарантовано.
Ідеально підходить для автономного використання
Завдяки вбудованій клавіатурі QWERTZ та великому графічному дисплею з попереднім переглядом друку, принтер PT-D410 надзвичайно зручний у використанні та дозволяє швидко вводити текст, тому пристрій можна використовувати повністю незалежно для друку етикеток.
Розширені можливості дизайну етикеток
Окрім автономного використання, модель також можна підключити до комп’ютера та використовувати з програмним забезпеченням P-touch Editor для ПК. Широкий спектр варіантів макета етикеток розширює спектр. Наприклад, ви можете вибирати з різноманітних шаблонів, створювати одно- та двовимірні штрих-коди або додавати власні логотипи чи значки до етикеток.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ідеально підходить для автономного використання
Завдяки вбудованій клавіатурі QWERTZ та великому графічному дисплею з попереднім переглядом друку, принтер PT-D410 надзвичайно зручний у використанні та дозволяє швидко вводити текст, тому пристрій можна використовувати повністю незалежно для друку етикеток.
Розширені можливості дизайну етикеток
Окрім автономного використання, модель також можна підключити до комп’ютера та використовувати з програмним забезпеченням P-touch Editor для ПК. Широкий спектр варіантів макета етикеток розширює спектр. Наприклад, ви можете вибирати з різноманітних шаблонів, створювати одно- та двовимірні штрих-коди або додавати власні логотипи чи значки до етикеток.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пристрій для друку етикеток;
- Ламінована стрічка 18 мм (чорний на білому, довжина 4 м)
- USB-кабель
Системні вимоги
- Windows® 8.1 / 10 / 11
- Mac OS 10.15/11/12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 760 г |
| Глибина продукту | 178 мм |
| Джерело живлення | Додатковий блок живлення 6 батарейок типу АА (замовляється окремо) 6 батарейок типу АА (замовляється окремо) |
| Кількість кадрів | 120 |
| Кількість рядків друку | 5 |
| Кількість стилів шрифту | 15 |
| Кількість шрифтів | 7 |
| Локальна мережа | Немає |
| Місце призначення | для портативного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | ТЗЕ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 187 x 72 x 178 мм |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| висота продукту | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴












