
Принтер етикеток, комплект Dymo 210 D S0828980, зручний кейс, принтер, блок живлення, стрічка 513062
6 410 ₴
- В наявності
- Код: 513062
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Принтер етикеток LabelManager 210D
Характеристики продукту
- Практична сумка для перенесення в комплекті: все під рукою
- Готовий до негайної роботи з блоком живлення та друкарською стрічкою
- для стрічок D1 6 - 12 мм

Опис
Зовсім новий інтерфейс користувача робить цей принтер етикеток дуже зручним у використанні.
Характеристика
- RACE - технологія швидкого редагування умлаутів
- Друкує до 2 рядків (використовуючи стрічки D1 9 та 12 мм)
- Ручне обрізання
- 6 типів шрифтів, 6 розмірів, 5 стилів рамок
- 133 символи
- Пам'ять з можливістю зберігання до 10 етикеток
- Функція копіювання-вставки
- Довжину етикетки можна встановити постійно або змінити
- Просте та інтуїтивно зрозуміле керування
- Функціональні та навігаційні кнопки чітко позначені
- Великий напівграфічний дисплей з реалістичним попереднім переглядом етикеток (WYSIWYG)
- Варіанти вирівнювання: праворуч, ліворуч, по центру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 812 г |
| Глибина продукту | 165 мм |
| Джерело живлення | 6 батарейок типу АА, замовляйте окремо. Блок живлення, вбудований. |
| Колір | різнобарвний |
| Місце призначення | для портативного використання для стаціонарного використання |
| Підходить для друкованої стрічки | Д1 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 155 x 64 x 165 мм |
| Ряд | Менеджер лейблів |
| Технологія друку | термоперенос |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип продукту | Принтер гетикеток |
| Ширина вироби | 155 мм |
| Ширина стрічки | 6 мм 9 мм 12 мм |
| висота продукту | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴










