
Підставка для ніг Kensington K52789WW SoleMate™ (Ш x В x Г) 45 x 9 x 35 мм, регульована висота, з регулюванням нахилу, чорна
5 810 ₴
- В наявності
- Код: 512931
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту

Підставка для ніг Kensington SoleMate™ Plus - чорна
- Кут можна регулювати до 20 градусів за допомогою ніжок, положення можна зафіксувати;
- Протиковзке покриття
- Міцна, довговічна конструкція (ширина: 450 мм, глибина: 350 мм)
- Регулювання висоти (90 - 120 мм); кут нахилу можна регулювати індивідуально від 0 до 20 градусів
- Велика нековзка поверхня сходинки забезпечує надійне захоплення
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Захистіть свої ноги та спину. Щоб уникнути напруження, відрегулюйте ніжки під оптимальним кутом. Висота регулюється від 90 до 120 мм. Кут можна регулювати за допомогою регульованих ніжок від 0 до 30 градусів, а положення можна зафіксувати. Велика нековзка поверхня.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 35 |
| Діапазон регулювання висоти (заду) | 90 - 120 мм |
| Діапазон регулювання висоти (спереду) | 90 - 120 мм |
| Кут нахилу | 20 |
| Плавне регулювання | Да |
| Позначення типу продукту | SoleMate? Плюс |
| Підходить для робочої станції EDV | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 45 x 9 x 35 мм |
| Тип продукту | Підставка для ніг |
| Характеристики | регулюється по висоті, регулюється за нахилом |
| Ширина вироби | 45 |
| висота продукту | 9 |
| з регулюванням нахилу | Да |
| протиковзний | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 810 ₴







