
Стрейч-фольга Berger & Schröter сталева (Д x Ш) 250 мм x 150 мм срібляста, чорна 1 шт. 512877
5 610 ₴
- В наявності
- Код: 512877
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Хромований диспенсер для стрейч-плівки

Характеристики продукту
- Кульковий підшипник у ручці, обертова опорна плита, завдяки чому рулон стрейч-плівки завжди рівномірно натягується.
- Міцна конструкція з хромованої сталі.
- Регульована висота ролика від 400 до 550 мм, для діаметрів сердечника 30–70 мм.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 250 мм |
| Діаметр осердя | 70 мм |
| Колір | сріблясто-чорний |
| Макс. розмір фольги | 550 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальний діаметр осердя | 30 мм |
| Стан | Нове |
| Тип зони захоплення | рифлений |
| Тип продукту | Стретч-фольга |
| Ширина вироби | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴






