STANLEY SXJH002000E Радіатор 2000W 20 м² чорний/жовтий 512873
  • В наявності
  • Код: 512873
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коментарі
  • УВАГА!
  • УВАГА!
Характеристики
Основні
ВиробникStanley
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Ваги1.5
Волість2000
Довжина виробу210
Довжина шнура живлення1.3
Клас енергоефективностінедоступне
Кількість передач2
Максимальна площа кімнати20
Максимальний робочий шум50
Розміри(Д x Ш x В) 210 x 160 x 217 мм