SHX SHX37PTC2000LD Тепловентилятор чорно-білий 512870
  • В наявності
  • Код: 512870
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
SHX SHX37PTC2000LD Тепловентилятор чорно-білий
Нагрівальна вежа SHX37HEAT2022, 2000 Вт
Характеристики продукту
  • Світлодіодний індикатор
  • Пілот
  • 2 рівні нагріву на вибір (1000 Вт / 2000 Вт)
  • Термічний вимикач з автоматичним скиданням
    Опис
    Тепло, що проникає під шкіру
    Кварцові обігрівачі нагрівають вибірково та створюють особливо приємне тепло. Нагрівальний елемент SHX37HEAT2022 можна регулювати за допомогою світлодіодного дисплея або пульта дистанційного керування, що входить до комплекту. Для спекотних днів є два режими нагріву: 1000 та 2000 Вт, а також функція вентилятора. Якщо пристрій перегріється, активується захист від перегріву, і обігрівач автоматично перезавантажується. Автоматичний вимикач автоматично вимикає його, якщо він перекинеться або впаде. 8-годинний таймер, який можна запрограмувати на вимкнення пристрою, також захищає від неконтрольованого перегріву.
    Характеристика
    • 3 режими: низький, високий та функція вентилятора
    • 8-годинний таймер
    • перемикач із захистом від перекидання
    • Фільтр
    • Індикатор живлення
    • Світлодіодний індикатор
    • Пілот
    • Захист від перегріву: термовимикач з автоматичним скиданням
    Комплект поставки
    • Тепловентиляторний обігрівач
    • Посібник користувача
    Коментарі
    • УВАГА!
    • УВАГА!
    Характеристики
    Основні атрибути
    СтанНовий
    Користувальницькі характеристики
    Ваги2.25
    Довжина виробу170
    Клас енергоефективностінепридатної
    КолірЧорно-білий
    Кількість передач2
    Розміри(Д x Ш x В) 170 x 126 x 415 мм