Тепловентилятор STANLEY SXJH102000E 2000W 20 м² чорний/жовтий 512865
  • В наявності
  • Код: 512865
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коментарі
  • УВАГА!
  • УВАГА!
Характеристики
Основні атрибути
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Ваги4.2
Волість2000
Довжина виробу310
Довжина шнура живлення1.3
Клас енергоефективностінедоступне
Колірчорний / жовтий
Кількість передач1
Максимальна площа кімнати20
Максимальний робочий шум55
Розміри(Д x Ш x В) 310 x 280 x 325 мм