
Міцна магнітна рамка DURAFRAME MAGNETIC A3 - 4868 DIN A3 срібляста 5 шт.

Характеристики продукту
- Легко кріпиться до металевих поверхонь, таких як дошки, рекламні щити, шафи, куби та машини у виробництві
- Представляти інформацію якісно та професійно
- Швидке завантаження та обмін документами завдяки магнітним рамкам
- Галузі застосування: Для документів формату A4, таких як файли машин, ключові операційні дані та інформація про співробітників
- Можна використовувати як у портретному, так і в альбомному форматі
- Зовнішні розміри: 323 x 446 мм
- Набір з 5 рамок
Опис
Ваша інформація ідеально спрямована
Інформаційна рамка DURAFRAME® MAGNETIC з магнітним клеєм підходить для документів та оголошень на металевих поверхнях.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 5 шт. |
| З магнітом | Да |
| Застосування до паперового формату | ДИН А3 |
| Змінне маркувальне поле | Да |
| Колір | Срібло |
| Кількість в пакованні | 5 шт./упаковка |
| Матеріал | Фольги |
| Позначення типу продукту | DURAFRAME® MAGNETIC |
| Розміри | (Ш x В) 323 мм x 446 мм |
| Тип продукту | Магнітна рамка |
| Тип рекламної продукції | Magnetrahmen DURAFRAME® MAGNETIC |
| Ширина вироби | 323 мм |
| висота продукту | 446 мм |
| самоклейний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴




