
Опис
Фоторамка 25 мм. Матеріал та колір рамки: алюміній, сріблястий. Конструкція дверцят: технологія затискного профілю. Тип скла: захисна плівка з антибліковим покриттям. До DIN A1. Кріплення: шурупи та дюбелі. Колір/поверхня: прозорий. Тип упаковки та вміст: Коробка, що містить 1 штуку.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для настінного монтажу | Кріпильний матеріал |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 12 мм |
| Застосування до паперового формату | ДІН А1 |
| Матеріал задньої стінки | полистирол |
| Розміри | (Ш x В x Г) 624 x 871 x 12 мм |
| Тип продукту | Фоторамка |
| Тип рекламної продукції | Bilderwechselrahmen |
| Ширина вироби | 624 мм |
| висота продукту | 871 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴


