
Опис
Завдяки міцним кронштейнам, системи дисплеїв VARIO® підходять для постійного використання на складах та у виробництві. Настінне кріплення з 10 дисплеями SHERPA® формату A4. Поліпропіленові дисплеї з кольоровою профільною рамкою та низькобліковою фольгою, сумісною зі сканером. Металеве настінне кріплення з магнітною основою, яке можна швидко та легко прикріпити до металевих поверхонь, таких як полиці або машини. Практичний штифтовий механізм для легкої заміни дошки. Розміри: 390 x 325 x 260 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Настінне кріплення з 10 інформаційними панелями SHERPA® формату A4
- Завдяки магнітній задній панелі його можна швидко та легко прикріпити до металевих поверхонь, таких як полиці або машини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Дисплей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 260 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Розміри | (Ш x В x Г) 325 x 390 x 260 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Панель дисплея |
| Ширина вироби | 325 мм |
| висота продукту | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 210 ₴





