
Міцна самоклеюча інформаційна рамка 505523 сріблястого кольору (Ш x В x Г) 639 x 886 x 28 мм 512851
5 410 ₴
- В наявності
- Код: 512851
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Інформаційна рамка DURABLE DURAFRAME® POSTER A1, срібляста, 505523

Характеристики продукту
- Швидке вставлення та легка заміна плакатів завдяки поворотній магнітній рамці
- Безлазерний монтаж за допомогою двох клейких смужок на задній панелі
- Знімається з гладких поверхонь без залишків
- опорні поверхні
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання до 2 років
- Місткість: 2 постери 150 г/м²
- Ідентичний вигляд рами з обох боків
- Стосується як вертикальних, так і горизонтальних форматів

Опис
Інформаційна рамка DURAFRAME® POSTER підходить для розміщення плакатів, наприклад, на стінах, вікнах та вітринах магазинів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Системні вимоги
- ПОСТЕРИ А1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 28 мм |
| З магнітом | Да |
| Застосування до паперового формату | ДІН А1 |
| Застосування продукту | Інненберайх |
| Змінне маркувальне поле | Немає |
| Кількість в пакованні | 1 шт/упаковка |
| Позначення типу продукту | 505523 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 639 x 886 x 28 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія кріплення | самоклейний |
| Тип замка | Магнітна застібка |
| висота продукту | 886 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 410 ₴










