
Міцний пакет із самоклеючими етикетками 175907 темно-синього кольору (Ш x В x Г) 113 x 53 x 1,7 мм 512849
5 810 ₴
- В наявності
- Код: 512849
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Точне маркування є основою для оптимізованих виробничих та складських процесів. Логістичні сумки дозволяють чітко маркувати такі предмети, як полиці, транспортні ящики та піддони, забезпечуючи тим самим більшу ефективність. Кишеня для етикеток з двома міцними клейкими смужками на зворотному боці. Використовується на пластикових контейнерах, дерев'яних та картонних коробках. Синя задня плівка та прозора передня плівка виготовлені з міцного поліпропілену. Підходить для сканерів та посвідчень особи. Швидка заміна клейких етикеток. Внутрішні розміри: 100 x 38 мм (Ш x В). Зовнішні розміри: 113 x 53 x 1,7 мм (Ш x В x Г).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Кишеня для посвідчення особи з двома магнітними смужками на задній панелі
- Використовуйте на металевих поверхнях, таких як B. Складські полиці та металеві контейнери
- Підходить для сканерів та документальних доказів
- Внутрішні розміри: 100 x 38 мм (Ш x В)
Коментарі
Завантажте шаблон та опис етикеток, що наклеюються, у безкоштовній програмі DURAPRINT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішньої частини | 38 мм |
| Вміст | 50 шт. |
| Глибина продукту | 1,7 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт./упаковка |
| Розміри | (Ш x В x Г) 113 x 53 x 1,7 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Пакет із самоклейною етикеткою |
| Ширина вироби | 113 мм |
| Ширина внутрішньої частини | 100 мм |
| висота продукту | 53 мм |
| самоклейний | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 810 ₴

