Магнітна рамка Ultradex 5 шт./упаковка

Характеристики продукту
- Розміри: 31,2 x 22,5 см (Ш x В)
- DIN A4
- магнітний
- Матеріал: Поліетилен
- 5 шт./упаковка

Опис
Завжди використовуйте однакові кольори для певних тем. Це полегшує перегляд і читання змін. Аркуш можна швидко замінити за допомогою тримача. Нудний пошук і купівля магнітів, клопіт з видаленням залишків клею та надокучлива потреба встромляти голки в стіну залишилися в минулому. Нашарування/змішування поверхні
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Магнітна рамка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Діна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 5 шт. |
| З магнітом | Да |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Змінне маркувальне поле | Да |
| Колір | Синій |
| Кількість в пакованні | 5 шт./упаковка |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Розміри | (Ш x В) 225 мм x 312 мм |
| Тип продукту | Інформаційна рамка, магнітна |
| Тип рекламної продукції | Магнітні труби |
| Ширина вироби | 225 мм |
| висота продукту | 312 мм |
| Діапазон температур | від -30 до +120 °C |
| самоклейний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 410 ₴









