
Повністю автоматична кавоварка Bosch TAS113E, капсульна, 0,7 л
Характеристики продукту
- Повністю автоматична настільна кавоварка місткістю 0,7 л
- кавова капсула
- 1 склянка
- Регульована міцність кави
- Приготування кави, приготування еспресо, приготування капучино
- 1400 Вт
- червоний
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 кг |
| Волість | 1400 Вт |
| Глибина продукту | 265 мм |
| Джерело живлення | 220 - 240 В |
| Колір | Червоний |
| Місткість резервуара для води | 0,7 л |
| Тип продукту | Капсульна кавомашина |
| Ширина вироби | 171 мм |
| висота продукту | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴


