
Капсульна кавоварка
Характеристики продукту
- Повністю автоматична настільна кавоварка місткістю 0,7 л
- кавова капсула
- Вбудований дисплей
- Приготування кави, приготування еспресо, приготування капучино
- 1400 Вт
- Бежевий.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Широкий вибір: понад 70 напоїв від відомих брендів на будь-який смак.
- INTELLIBREW: Автоматичне налаштування параметрів для ідеальної якості напою шляхом сканування штрих-коду T DISC.
- Керування одним дотиком: ваш улюблений напій доступний одним натисканням кнопки.
- Отримайте більше від своєї кави! Натисніть кнопку протягом 3 секунд для більш насиченого смаку кави.
- TASSIMO FINESSE допомагає вам економити енергію завдяки класу енергоефективності A+.
- та перевірено протягом 10 років використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,7 кг |
| Волість | 1400 Вт |
| Глибина продукту | 366 мм |
| Джерело живлення | 220 - 240 В |
| Колір | Бежевий |
| Місткість резервуара для води | 0,7 л |
| Тип продукту | Капсульна кавомашина |
| Ширина вироби | 157 мм |
| висота продукту | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴


