
Плоский степлер Novus Office B8FC 020-1673 Чорний Місткість скріплення: 50 аркушів (80 г/м²) 512698
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 512698
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Найновішою інновацією від Novus є степлер B 8 FC Power on Demand. Окрім добре відомого плоского скріплення, він вражає своїми значними експлуатаційними перевагами, що робить скріплення великої кількості паперу легким та легким. Технологія Power on Demand дозволяє легко скріплювати до 50 аркушів стандартного паперу, витрачаючи на це понад 70% менше зусиль, ніж звичайні степлери. Шарнірний важіль забезпечує вражаючу передачу потужності за потреби. Для меншої кількості паперу B 8FC Power on Demand використовується як звичайний степлер, тому його можна компактно зберігати. Бічне скріплення: від 2 до 50 аркушів стандартного паперу скріплюються лише однією скобою, 24/8 SUPER. Це особливо зручно для користувачів, які часто скріплюють різну кількість паперу. Міняти скоби більше не потрібно, оскільки кінці скоб розташовані поруч. Інноваційний степлер B 8FC Power on Demand поєднує переваги настільного та настільного степлера, створюючи унікальний настільний степлер, не схожий на жодний інший.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Інше: Глибина вставки 6,5 см
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 680 г |
| Глибина продукту | 200 мм |
| Зарядна ємність | 150x24/8 |
| Матеріал | пластикметал |
| Опис типу скоби | 24/8, 26/8 |
| Позначення типу продукту | Б 8ФК |
| Продуктивність шиття | 50 аркушів (80 г/м2) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 47 x 158 x 200 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія заправлення | Пружинний механізм зведення |
| Тип доставки | вмік. 1.000 Heftklammern 24;8 GREAT |
| Тип продукту | Плоский степлер |
| Тип рекламної продукції | Flachheftgerät B 8FC |
| Тип шиття | Доступні константи |
| висота продукту | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴

