
Степлер Novus Office B17 020-1535 глянцевий сірий, чорний. Місткість скріплення: 40 аркушів (80 г/м²). 512697
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 512697
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Степлер NOVUS B 17
Характеристики продукту
- Розміри: 6,8 x 7 x 42,1 см (Ш x В x Г)
- Позначення типу скоб: 24/6, 24/8, 26/6, 26/8
- Тип скоби: фіксована/знімна
- Місткість скріплення: 40 аркушів (80 г/м²)
- Вантажопідйомність: 150 x 24/6, 24/8, 200 x 26/6, 26/8
Опис
Професійна папка для документів з глибиною вставки до DIN A2. Ідеально підходить для створення брошур розміром до DIN A2. З міцною та стабільною основою з сріблясто-анодованого алюмінію та металевою верхньою частиною з пластиковим покриттям.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Степлер
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 800 г |
| Глибина продукту | 421 мм |
| Зарядна ємність | 150 х 24/6, 24/8, 200 х 26/6, 26/8 |
| Колір | глянсовий сіро-чорний |
| Матеріал | пластикметал |
| Опис типу скоби | 24/6, 24/8, 26/6, 26/8 |
| Позначення типу продукту | Б 17 |
| Продуктивність шиття | 40 аркушів (80 г/м2) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 68 x 70 x 421 мм |
| Стан | Нове |
| Технологія заправлення | Пружинний механізм зведення |
| Тип продукту | Степлер |
| Тип рекламної продукції | Heftgerät B 17 |
| Тип шиття | Доступні константи |
| Ширина вироби | 68 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴

