
Leitz 5552 55520084 Плоский степлер чорний, сріблястий Місткість скріплення: 60 аркушів (80 г/м²) 512696
4 000 ₴
- В наявності
- Код: 512696
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надміцний плоский степлер Leitz, срібний

Характеристики продукту
- Скріплює до 60 аркушів (папір 80 г/м²)
- Технологія плоского шва, що економить місце
- Скріплює стопки паперу до 60 аркушів одним розміром скоби
- Немає потреби замінювати скоби для стосів паперу різної товщини
- Вбудоване вікно попереднього перегляду для своєчасного визначення часу заповнення
- Для скоб 25/10

Опис
Потужний степлер для щоденного використання. Пружинний механізм камери для легкого заправлення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Стан | Новий |
| Тип | Стопка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 242 мм |
| Зарядна ємність | 60 скобок |
| Колір | чорний срібний |
| Опис типу скоби | 25/10 |
| Позначення типу продукту | Une superbe maniabilité. |
| Продуктивність шиття | 60 аркушів (80 г/м2) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 62 x 127 x 242 мм |
| Технологія заправлення | Пружинний механізм зведення |
| Тип продукту | Плоский степлер |
| Ширина вироби | 62 мм |
| висота продукту | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴






