
Мережева розетка Telegärtner 100021369 100021369, 1 порт, без мережевої специфікації, для поверхневого монтажу 512682
4 000 ₴
- В наявності
- Код: 512682
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Телеґартнер H02000A0069 /
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина монтажу | 58 мм |
| Довжина виробу | 86 мм |
| Категорія мережі | немає специфікації мережі |
| Кількість інтерфейсів LAN | 1 х |
| Перемикання компонентів програми | Кнопкова пластина |
| Подача кабеля | знизу |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | накладной монтаж |
| Тип продукту | Розетка живлення |
| Тип розетки | накладна розетка |
| Функція перемикання програм | Розетка живлення |
| Характеристики мережевих розеток | модульний |
| Ширина вироби | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴

