
Philips LED Ivory DSK203 8719514420410 Світлодіодна настільна лампа, вбудована, 5 Вт, біла 512670
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 512670
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 5 Вт Колірна температура (Кельвін) = 5000 K

Опис
Завдяки міцній конструкції та оптимальній продуктивності, настільна лампа Philips Performance LED – це ідеальне рішення для освітлення, яке додасть якості та яскравості будь-якому житловому простору. Вона забезпечує приємне світло, яке не напружує очі.
Сучасний дизайн: Завдяки своєму сучасному, мінімалістичному вигляду, настільна лампа пасує до будь-якого інтер'єру та стане справжньою окрасою вашого робочого столу.
Поступове затемнення: Кнопка на основі настільної лампи забезпечує саме потрібну кількість освітлення – чи то прохолодне офісне світло для зосередження, чи тепле світло для відпочинку.
Простота використання: Бездротову настільну лампу можна розмістити будь-де, що забезпечує вам більше гнучкості. Вона надзвичайно проста у використанні завдяки зручній зарядній станції USB.
Енергоефективна та надійна: порівняно з традиційними настільними лампами, світлодіодна лампа Philips економить енергію, забезпечуючи оптимальну світловіддачу.
З EyeComfort: Завдяки герметичному покриттю Philips LED EyeComfort, світлодіодна настільна лампа забезпечує комфортне світло, яке не напружує очі, гарантуючи правильне освітлення в будь-якій ситуації.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Сучасний дизайн: Завдяки своєму сучасному, мінімалістичному вигляду, настільна лампа пасує до будь-якого інтер'єру та стане справжньою окрасою вашого робочого столу.
Поступове затемнення: Кнопка на основі настільної лампи забезпечує саме потрібну кількість освітлення – чи то прохолодне офісне світло для зосередження, чи тепле світло для відпочинку.
Простота використання: Бездротову настільну лампу можна розмістити будь-де, що забезпечує вам більше гнучкості. Вона надзвичайно проста у використанні завдяки зручній зарядній станції USB.
Енергоефективна та надійна: порівняно з традиційними настільними лампами, світлодіодна лампа Philips економить енергію, забезпечуючи оптимальну світловіддачу.
З EyeComfort: Завдяки герметичному покриттю Philips LED EyeComfort, світлодіодна настільна лампа забезпечує комфортне світло, яке не напружує очі, гарантуючи правильне освітлення в будь-якій ситуації.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 500 г |
| Волість | 5 дюймів |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 0 мм |
| Довжина виробу | 340 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | III |
| Матеріал | Метал |
| Потужність лампи | 5.000000000000000 Вт |
| Розміри | (Д x Ш x В) 340 x 114 x 353 мм |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 353 мм |
| Робоча напруга | 5В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴





