
Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 10 Вт Загальний світловий потік = 1100 лм від теплого білого до денного світла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 112 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,13 кг |
| Волість | 10 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина виробу | 600 мм |
| Загальний світловий потік | 1100 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Д x Ш x В) 600 x 125 x 413 мм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| висота продукту | 413 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴









