
Настільна лампа Банкір

Характеристики продукту
- Античний дизайн
- Практична обкладинка

Опис
Функціональну настільну лампу Bankir можна гнучко інтегрувати в робочу або житлову зону. Її можна використовувати як лампу для читання або декоративне освітлення. Використання дерева створює привабливе поєднання природи та технологій. Освітлену зону можна індивідуально регулювати за допомогою головки. Джерела світла не входять до комплекту. Лампа розроблена для стандартних лампочок. Також можна використовувати екологічно чисті світлодіодні лампи. Настільну лампу можна легко вмикати та вимикати завдяки тросовому вимикачу.
Комплект поставки
- Настільна лампа
- Інструкція користувача.
Коментарі
Відповідні лампочки необхідно замовляти окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 60 Вт |
| Входить ілюмінатор | Немає |
| Глибина продукту | 240 мм |
| Довжина виробу | 0 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Стекло |
| Патрон лампочки | Е-27 |
| висота продукту | 33,5 см |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴





