
Світлодіодний ліхтар для майстерні Sygonix SY-6735644 з гвинтовим кріпленням 24 Вт чорний 2360 лм 512667
4 600 ₴
- В наявності
- Код: 512667
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Поворотна світлодіодна настільна лампа Sygonix із затискачем

Характеристики продукту
- Подвійна головка лампи з трубчастою конструкцією
- Поворотна та складна головка лампи (гусяча шийка може бути повернута на 180°, окрема головка лампи може бути повернута на 170°)
- Датчик освітлення автоматично регулює яскравість відповідно до яскравості навколишнього середовища
- 10 рівнів затемнення та 10 режимів регульованої колірної температури (2700K - 6500K)
- Функція пам'яті
- сенсорна панель або пульт дистанційного керування

Опис
Ця поворотна світлодіодна настільна лампа з кріпленням-затискачем – ідеальне рішення для тих, хто шукає гнучке та яскраве робоче місце. Її подвійні лампові головки у тонкій трубці забезпечують широке та сфокусоване освітлення для офісу, домашнього офісу чи робочого столу. Дві незалежно регульовані лампові головки можна регулювати індивідуально завдяки поворотній шийці та можливості нахилу кожної головки окремо. Особливою перевагою є вбудований датчик світла, який автоматично регулює яскравість відповідно до навколишнього освітлення, захищаючи ваші очі. Ви можете вибрати один з 10 рівнів затемнення та 10 режимів колірної температури: від теплого білого, ідеального для відпочинку, до холодного білого, ідеального для зосередженої роботи. Пристроєм зручно керувати за допомогою сенсорної панелі або пульта дистанційного керування, а практична функція пам'яті дозволяє запам'ятати бажані налаштування. Встановлення є дитячою забавкою завдяки монтажному затискачу, а великий радіус дії лампи, який можна розширити до 78 см завширшки та 81 см заввишки, робить її ідеальною для великих робочих приміщень. З вихідною потужністю 24 Вт та світловим потоком 1050 люменів ця настільна лампа забезпечує достатню яскравість для виконання будь-якого завдання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Проста збірка
- Можна розширити до 78 см завширшки та 81 см заввишки.
Комплект поставки
- Центральний блок
- Патрон для лампи
- затискна основа
- Пульт дистанційного керування (2 батарейки типу AAA не входять до комплекту)
- Адаптер
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1500 г |
| Волість | 24 Вт |
| Довжина виробу | 784 мм |
| Загальний світловий потік | 2360 лм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Кількість джерел світла | 224 |
| Максимальний діапазон обертання | 180 ° |
| Максимальний діапазон повороту | 85° |
| Матеріал | алюминийABSPC |
| Розміри | (Д x Ш x В) 784 x 34 x 832 мм |
| Ручка | ВЕЛ |
| висота продукту | 832 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴










