
Світлодіодна настільна лампа Maul business 8204095 LED постійно вбудована 11 Вт срібна 512665
5 210 ₴
- В наявності
- Код: 512665
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 11 Вт Загальний світловий потік = 560 лм Колірна температура (Кельвін) = 6200 K холодний білий
Характеристика
- Регульоване освітлення
- увімкнути голову
- дифузор для створення невеликої тіні
- стабільна стопа.
Комплект поставки
- Світлодіодна настільна лампа
- Металева затискач-стійка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Кількість джерел світла | 18 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 11 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м |
| Діаметр виробу | 22,8 см |
| Загальний світловий потік | 560 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Розміри | (Ø x Ш) 22,8 см x 45 см |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| висота продукту | 45 см |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 210 ₴

