
Настільна лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 8 Вт Загальний світловий потік = 410 лм Колірна температура (Кельвін) = 3000 K теплий білий
Характеристика
- USB-порт для заряджання, наприклад, смартфонів
- Роторний
- Роторний
- Функція натискання
- Підсвічування в основі показує рівень затемнення, коли воно ввімкнене
- Підставка з обважнювачем та зручною для використання на столі підставкою.
Комплект поставки
- Світлодіодна настільна лампа
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 24 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 8 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина виробу | 13 см |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м |
| Загальний світловий потік | 410 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | (Д x Ш x В) 13 x 18 x 41 см |
| Сертифікат опору | IP20 |
| висота продукту | 41 см |
| Робоча напруга | 5В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴


