Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 3 Вт Загальний світловий потік = 300 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий

Опис
Настільна лампа Puric Pane вражає своїм стриманим дизайном та сучасними технологіями. Завдяки функції 2-в-1, лампу Puric Pane можна гнучко використовувати як настільну та настінну лампу. Спеціальна фасетована лінза робить настільну лампу надзвичайно ефективною, спрямовуючи значну частину світла, що генерується світлодіодним чіпом, вперед, створюючи захопливі світлові ефекти. Її можна поєднувати з іншими лампами серії Puric Pane для створення персоналізованої атмосфери життя. Завдяки вбудованій 3-етапній функції дімування, лампу можна дімувати в три етапи за допомогою високоякісного сенсорного перемикача на лампі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колірна температура 2700K - теплий білий
- Кабель з тканинним покриттям
- Регульована яскравість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,24 кг |
| Волість | 3 в |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 82 мм |
| Загальний світловий потік | 300 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Металопластик |
| Потужність лампи | 3 в |
| висота продукту | 65 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 810 ₴











