
Настільна лампа Megatron TAVOLA Solar MT68059 2 Вт чорного кольору з акумулятором 200 лм 512658
5 610 ₴
- В наявності
- Код: 512658
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 2 Вт Загальний світловий потік = 200 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий

Опис
Наша найгарніша лампа тепер використовує сонячну енергію. Сонячна панель інтегрована у верхню частину головки лампи. Часу заряджання вистачає на 4-5 годин на сонці, наприклад, на балконі, терасі або підвіконні. У комплект входять вбудовані світлодіоди з терміном служби 20 000 годин, тепле біле світло (2700K), 1,5-метровий магнітний зарядний кабель USB-C та зарядний пристрій USB 100-240 В, а також захищений роз'єм для заряджання USB-C.
до 8 годин освітлення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
до 8 годин освітлення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Регулювання яскравості на 100-5%.
- З вбудованим сенсорним димером
- Час освітлення від 6 до 12 годин залежно від режиму затемнення.
- У комплекті магнітний зарядний кабель USB-C довжиною 1,5 м
- USB-зарядний пристрій 100-240 В
Комплект поставки
- Настільна лампа з батарейкою
- USB-кабель для зарядки
- USB-блок живлення
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1054 г |
| Волість | 2 дюйми |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 110 мм |
| Загальний світловий потік | 200 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Матеріал | пластик алюміній |
| Розміри | (Ø x В) 110 мм x 380 мм |
| Світловий потік (люмен) | 200 лм |
| висота продукту | 380 мм |
| Робоча напруга | 5В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴




