
Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 9,5 Вт Загальний світловий потік = 700 лм Колірна температура (Кельвін) = 3000 K теплий білий

Опис
Світлодіодна настільна лампа FlexBar освітить темряву! Читаєте ви, відпочиваєте чи працюєте, гра світла цієї стильної лампи з теплою білою кольоровою температурою 3000K створить затишну атмосферу в будь-якій кімнаті. Функція WhiteSwitch дозволяє регулювати кольорову температуру на трьох рівнях та регулювати її яскравість за допомогою сенсорного димера, що дозволяє налаштувати її відповідно до ваших індивідуальних потреб. Завдяки максимальній мобільності, цю інноваційну лампу можна регулювати одним рухом руки, ідеально адаптуючись до ваших потреб. Окрім чудової функціональності, вона також вражає своїм сучасним дизайном і гармонійно вписується в будь-який житловий простір. Виняткова якість світлодіодної лампи FlexBar характеризується високою якістю виготовлення, а енергоефективна світлодіодна технологія забезпечує приємну якість світла. Настільна лампа зібрана та готова до використання в одну мить. Попрощайтеся зі складним встановленням – вітаємо легке складання!
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Він переконує своєю високою якістю та тривалим терміном служби.
- Сучасний дизайн у позачасовому сріблі
- Легкий у використанні, гнучкий
- Колірна температура: від 3000K - теплий білий до 6500K - денний білий
- Регулювання яскравості в 3 етапи
- Яскраве та енергозберігаюче світло завдяки світлодіодам
- Універсальне застосування
- Легке складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 9.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 9,5 Вт |
| Глибина продукту | 190 мм |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Загальний світловий потік | 700 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | II |
| Максимальний світловий колір | 6500 К |
| Мінімальний світловий колір | 3000 К |
| висота продукту | 362 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴











