
Світлодіодна настільна лампа Müller-Licht Cala 20500094 LED постійного монтажу 9,6 Вт чорна 1000 лм 512656
6 800 ₴
- В наявності
- Код: 512656
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 9,6 Вт Загальний світловий потік = 1000 лм Колірна температура (Кельвін) = 6500 K тепле біле денне світло
Опис
Ідеальне освітлення для домашнього офісу!
Сучасна світлодіодна настільна лампа Cala забезпечує чудове освітлення вашого домашнього робочого простору та максимальний комфорт. Завдяки технології Switch Tone колір світлодіодного світла можна змінювати в три етапи за допомогою сенсорної панелі керування. У той час як затишне, тепле біле світло сприяє розслабленню, холодне, денне біле світло ідеально підходить для роботи. Це дозволяє вам встановити правильний тон світла для будь-якого настрою. Настільну лампу також можна регулювати яскравість за допомогою панелі керування, що дозволяє легко регулювати яскравість відповідно до ваших потреб. Ви завжди можете створити потрібну атмосферу. Світлодіодна настільна лампа не лише пропонує практичні функції, але й привертає увагу своїм сучасним чорним виглядом. Цоколь дозволяє легко та гнучко розмістити лампу на будь-якому столі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Сучасна світлодіодна настільна лампа Cala забезпечує чудове освітлення вашого домашнього робочого простору та максимальний комфорт. Завдяки технології Switch Tone колір світлодіодного світла можна змінювати в три етапи за допомогою сенсорної панелі керування. У той час як затишне, тепле біле світло сприяє розслабленню, холодне, денне біле світло ідеально підходить для роботи. Це дозволяє вам встановити правильний тон світла для будь-якого настрою. Настільну лампу також можна регулювати яскравість за допомогою панелі керування, що дозволяє легко регулювати яскравість відповідно до ваших потреб. Ви завжди можете створити потрібну атмосферу. Світлодіодна настільна лампа не лише пропонує практичні функції, але й привертає увагу своїм сучасним чорним виглядом. Цоколь дозволяє легко та гнучко розмістити лампу на будь-якому столі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 9.6 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 363 г |
| Волість | 9,6 Вт |
| Довжина виробу | 270 мм |
| Загальний світловий потік | 1000 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Розміри | (Д х Ш х В) 270 х 195 х 460 мм |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Світловий потік (люмен) | 1000 лм |
| висота продукту | 460 мм |
| Робоча напруга | 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴


