Настільна лампа AS FlexBar LED з 3-ступінчастим димером, білою регульованою яскравістю, 10,6 Вт, кабель 1,50 м

Характеристики продукту
- Легке регулювання освітлення за допомогою регульованого гнучкого кронштейна
- У комплект входить лампочка (вбудована в лампу)
- Whiteswitch - колірну температуру можна встановити, кілька разів натискаючи на настінний вимикач

Опис
Біла світлодіодна настільна лампа FlexBar забезпечує максимальну мобільність завдяки трьом шарнірам та освітлює велику площу. Функція WhiteSwitch дозволяє регулювати колір світла в трьох етапах та регулювати його яскравість за допомогою сенсорного димера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 10.6 Вт |
| Світловий потік | 1050 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність (ВА) | 10 ВА |
| Волість | 10,6 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 190,00 мм |
| Зовнішня довжина | 190 мм |
| Зовнішня ширина | 725 мм |
| Час освітлення | 30000 |
| висота продукту | 362,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴











